(0352) 51-97-28, (096) 790-73-70 cppo@tu.edu.te.ua

Друга вища освіта

Реєстрація на навчання

 

Сучасний ринок праці потребує універсальних фахівців здатних швидко вникати у поставлені завдання та оперативно приймати рішення, виконувати декілька завдань водночас. Універсальність фахівців є характеристикою багатогранності їх професійних компетенцій, наприклад економіст, що володіє інформаційними та комунікаційними технологіями, або інженер із знаннями в галузі менеджменту, маркетингу або фінансів. Тому роботодавці все частіше віддають перевагу претендентам котрі мають дві вищі освіти тому, що це свідчить про їх наполегливість, прагнення до знань та широту професійних компетенцій.

Заробітні плати у працівників, що мають дві вищі освіти зазвичай вищі ніж у фахівців з однією вищою освітою. Також дві вищі освіти зазвичай потрібні керівникам великих фірм.

Особа може вступити до Університету для здобуття ступеня магістра за заочною формою навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста та освітнього ступеня магістра, здобутого за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження додаткового фахового випробування (співбесіди) з урахуванням середнього бала додатку до відповідного диплома.