(0352) 51-97-28, (096) 790-73-70 cppo@tu.edu.te.ua

Переваги

Сучасний ринок праці потребує універсальних фахівців здатних швидко вникати у поставлені завдання та оперативно приймати рішення, виконувати декілька завдань водночас. Універсальність фахівців є характеристикою багатогранності їх професійних компетенцій. Наприклад, економіст, що володіє інформаційними та комунікаційними технологіями, або інженер із знаннями в галузі менеджменту, маркетингу або фінансів.

Роботодавці частіше віддають перевагу претендентам котрі мають дві вищі освіти тому, що це свідчить про їх наполегливість, прагнення до знань та широту професійних компетенцій.

Заробітні плати у працівників, що мають дві вищі освіти зазвичай вищі ніж у фахівців з однією вищою освітою. Також дві вищі освіти зазвичай потрібні керівникам підприємств або їх підрозділів.

Для тих студентів, які дбають про своє майбутнє, оптимальним рішенням буде отримати два дипломи відразу, тобто отримати другу вищу освіту паралельно з першою. Паралельна освіта – це чудова можливість додаткового навчання для студентів денної форми. У цьому випадку другу вищу освіту студент отримує заочно та розпочинає вчитися з другого курсу. Слід відмітити, що дисципліни вивчені студентами за основною спеціальністю в тому ж обсязі – перезараховуються. Це дозволяє заощадити час, кошти та якнайшвидше приступити до побудови майбутньої перспективної кар’єри.

Паралельне навчання в нашому університеті організовано на базі дистанційних технологій, за індивідуальним графіком. При цьому надання студентам основної частини навчального матеріалу i значна частина взаємодії з викладачем здійснюється з використанням сучасних інформаційних технологій. Це надає можливість студентам самостійно планувати навчальний процес шляхом складання індивідуального плану з урахуванням основної форми навчання.

Основні переваги паралельного навчання:

  • паралельне навчання триває 3 роки, після закінчення якого отримуєте другий диплом бакалавра з обраної перспективної спеціальності;
  • навчання здійснюється на заочно-дистанційній формі за індивідуальним графіком;
  • перезарахування результатів навчання вже вивчених дисциплін;
  • зменшення вартості навчання в середньому на 30%;
  • набуття досвіду економно і раціонально розподіляти свій час;
  • розвиток сили волі та амбітності;
  • більше друзів і знайомих, як у студента двох факультетів;
  • розширення можливостей щодо обрання магістерських програм;
  • легкість пошуку роботи та висока заробітна плата, як універсальному фахівцю з широкими професійними компетенціями.

 

Паралельне навчання в ТНТУ реалізується не лише з метою підготовки фахівців комплексної багатопрофільної кваліфікації та розширення можливостей випускників на ринку праці, але і для сприяння розвитку академічної і професійної мобільності студентів та випускників університету.

Паралельне здобуття двох вищих освіт дозволяє випускнику отримати міждисциплінарні знання, що відповідає одній з провідних тенденцій Європейського простору вищої освіти.

Отже, паралельне навчання є випереджаючою формою отримання другої вищої освіти та відкриває широкі можливості для подальшого професійного розвитку.